Usługi Budowlane

Usługi budowlane Piotrków Kujawski

Nasza firma Projpal działa na terenie całej Polski. Dzięki doświadczeniu, udało nam się wypracować takie standardy pracy, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenie jesteśmy w stanie wykonać fachowo i terminowo. Staramy sie by naszą reklamą była wykonana praca oraz zadowolenie klienta, który poleca nas znajomym!

Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń.

Jakie usługi świadczymy?

Firma Projpal zajmuje się kompleksową obsługą budowy:

-od wytyczenia obiektu, poprzez roboty ziemne i budowlane, instalacyjne,
aż po roboty wykończeniowe, tzw. stan deweloperski.

 

W ramach wykonywanych przez nas robót, proponujemy nadzór nad budową (stanowisko kierownika budowy) i wytyczenie geodezyjne obiektu. Posiadamy niezbędną wiedzę, uprawnienia, umiejętności do organizacji przygotowania i wykonania wszystkich projektów inwestycyjnych. Specjalizujemy się w szybkiej budowie domów jednorodzinnych. Budujemy z dostarczanych przez nas materiałów. W tradycyjnej technologii murowanej realizujemy budowę domu w stanie deweloperskim, w ciągu niespełna jednego sezonu budowlanego. Realizujemy także większe inwestycje.

Projekty, Kosztorysy

- Adaptacje projektów typowych jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę,
polega na przystosowaniu go do wymogów prawa budowlanego związanych z jego lokalizacją na danej działce oraz do indywidualnych potrzeb inwestora. 

 

- Projekty indywidualne-kompleksowo.

 

- Projekty branżowe.

 

- Kosztorysowanie inwestycji budowlanych jest dokumentem finansowym realizacji inwestycji budowlanej. Kosztorysy budowlane w różnej formie, zakresie i stopniu szczegółowości sporządza się niemal na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej. 

- Audyty energetyczne i świadectwo charakterystyki energetycznej.

Wyroby tartaczne i stolarskie

Firma oferuje usługi i wyroby z drewna:   

 

- tarcica
- krawędziaki
- łaty dachowe
- więźba dachowa
- listwy drewniane
- deski podłogowe
- bramy wjazdowe drewniane
- płoty drewniane
- regały
- altanki
- meble ogrodowe

 

 

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Hurtownia Obuwia

Nawigacja

Nasza społeczność