Usługi Budowlane

Usługi budowlane Piotrków Kujawski

Nasza firma Projpal działa na terenie całej Polski. Dzięki doświadczeniu, udało nam się wypracować takie standardy pracy, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenie jesteśmy w stanie wykonać fachowo i terminowo. Staramy sie by naszą reklamą była wykonana praca oraz zadowolenie klienta, który poleca nas znajomym!

Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń.

Jakie usługi świadczymy?

Firma Projpal zajmuje się kompleksową obsługą budowy:

-od wytyczenia obiektu, poprzez roboty ziemne i budowlane, instalacyjne,
aż po roboty wykończeniowe, tzw. stan deweloperski.

 

W ramach wykonywanych przez nas robót, proponujemy nadzór nad budową (stanowisko kierownika budowy) i wytyczenie geodezyjne obiektu. Posiadamy niezbędną wiedzę, uprawnienia, umiejętności do organizacji przygotowania i wykonania wszystkich projektów inwestycyjnych. Specjalizujemy się w szybkiej budowie domów jednorodzinnych. Budujemy z dostarczanych przez nas materiałów. W tradycyjnej technologii murowanej realizujemy budowę domu w stanie deweloperskim, w ciągu niespełna jednego sezonu budowlanego. Realizujemy także większe inwestycje.


Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Hurtownia Obuwia

Nawigacja

Nasza społeczność