Avacore - Buty, kurtki ocieplane, kurtki przeciwdeszczowe, spodnie.

Obuwie ochronne
i robocze

 

 

Poznaj naszą wyjątkową ofertę obuwia ochronnego i roboczego. Oferujemy buty najlepszych producentów, gwarantujemy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

Kluczem w wyborze obuwia dla naszych klientów jest wygoda połączona z wysokim poziomem bezpieczeństwa. W naszym stałym asortymencie znajdziecie obuwie z kategorii bezpieczeństwa od OB do S4. Pomożemy również w odpowiednim doborze obuwia do stanowiska i wymogów bezpieczeństwa w Państwa firmie.

Znajdziesz u nas zarówno trzewiki ochronne – również spawalnicze, półbuty ochronne i robocze, sandały ochronne, gumofilce i gumiaki. Razem to ponad 50 modeli obuwia dostępnego od ręki. Produkty z oferty stałej osiągają dostępność na poziomie 99,5%. Ponadto zamówienia złożone do godziny 12 zostają dostarczone do klienta w ciągu 24 godzin ze skutecznością sięgającą 99,7%

 

Odzież ochronna
i robocza

Naszą chlubą są linie odzieży Helios oraz Harpoon. Nowościami szybko zyskującymi uznanie okrzyknięto linię Falcon oraz Blaumann. Natomiast dla klientów szukających wysokiej jakości mamy przygotowany model Lennox, którego wyróżnia ciekawa i praktyczna stylistyka. Niewątpliwą zaletą jest też stworzony przez Avacore system TSS – Triple Support System. System ten oferuje niezwykle mocne potrójne szwy oraz ryglówki w kroku, co sprawia, że ubrania są bardzo trudne do rozprucia. Dodatkowo odzież uszyta jest z wytrzymałego materiału (CANVAS) z dodatkowymi wzmocnieniami w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia. Na kolanach wzmocnienia wykonane są z Cordury, tkaniny wysoce odpornej na przetarcia i otarcia, wytrzymała na działanie warunków atmosferycznych. Cordura dzięki swej strukturze zapewnia obniżenie wagi produktu, co przy dłuższej pracy w trudnych warunkach jest bardzo istotną zaletą.


Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Hurtownia Obuwia

Nawigacja

Nasza społeczność