Godziny otwarcia w okresie zimowym: 

Pon. - Pt. czynne w godz. 7.00 - 16.00

Sobota czynne w godz. 7.00 - 13.00

 

Serdecznie zapraszamy

Hurtownia budowlana Projpal z Piotrkowa Kujawskiego specjalizuje się w sprzedaży produktów wysokiej jakości najlepszych marek. W swoim asortymencie posiadamy materiały budowlane posiadające różnorodne atesty oraz certyfikaty potwierdzające znakomite właściwości farb, lakierów i innych produktów. W naszej hurtowni mogą Państwo liczyć na pomoc w wyborze najlepszych materiałów budowlanych potrzebnych do realizowanego remontu bądź budowy. Ogromna oferta hurtowni budowlanej Projpal -Piotrków Kujawski idzie w parze z zachowaniem możliwie niskich cen wszelkich dostępnych produktów.

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom klientów ciągle poszerzamy naszą ofertę o najnowsze produkty i usługi pojawiające sie na rynku.

Nasza firma zapewni kompleksową obsługę Państwa inwestycji poprzez: wykonanie projektu, kosztorys, nadzór budowlany, zaopatrzenie w materiały, budowę inwestycji i wykończenie.

 

W NASZEJ OFERCIE PRODUKTY FIRM

 

 

Loga firm

SYSTEMY KOMINOWE BRATA

Brata Systemy Kominowe to nowoczesne i pierwsze w pełni kompletne systemy gwarantujące niezawodne działanie oraz bezpieczeństwo ich użytkowników. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło nam stworzyć produkty, które od 2008 r. zdobywają coraz większe uznanie oraz nagrody i wyróżnienia na wielu targach oraz wystawach.

Zastosowane w naszych systemach rozwiązania powstały w oparciu o najnowszą wiedzę i ciągle rosnące potrzeby rynku.

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze surowce, a sam jej proces odbywa się w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie, gwarantującym najwyższą jakość oraz powtarzalność produktów. Każdy nasz wyrób poddawany jest szczegółowej kontroli, co gwarantuje bezpieczeństwo i satysfakcję jego użytkowania, a najwyższą ich jakość potwierdają uzyskane Certyfikaty CE na wszystkie nasze systemy.

 

logo 1

 

Brata standard:

KOMIN NA PALIWA STAŁE
Przeznaczony jest do odprowadzania spalin z pieców i kominków na paliwa stałe (drewno, brykiet, węgiel itp.).


Brata uniwersal:

KOMIN DLA WSZYSTKICH PALIW
Przeznaczony jest do odprowadzania spalin z pieców i kominków na paliwa stałe, a także kotłów i pieców olejowych oraz gazowych (wykluczając piece gazowe z zamkniętą komorą spalania - turbo i kondensacyjne).


Brata turbo:

KOMIN DO KOTŁÓW Z ZAMKNIĘTĄ KOMORĄ SPALANIA
Przeznaczony jest do odprowadzania spalin z pieców i kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania (turbo i kondensacyjnych) o przekroju wyjścia spalinowego na piecu 60 lub 80mm.


Brata turbo max:

KOMIN DO KOTŁÓW Z ZAMKNIĘTĄ KOMORĄ SPALANIA
Przeznaczony jest to odprowadzania spalin z pieców i kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania (turbo i kondensacyjnych) o przekroju wyjścia spalinowego na piecu powyżej 80mm.


Brata wentylacja:

PUSTAKI WENTYLACYJNE
Zadaniem wentylacji jest doprowadzenie świeżego powietrza do budynku oraz odprowadzenie zużytego powietrza na zewnątrz.
brata akcesoria AKCESORIA
Wykaz dodatkowych produktów do systemów brata.


 

 

 

PROJPAL Marta Robakowska

Smołowa 19B
88-230 Piotrków Kujawski

NIP: 889-128-62-60
REGON: 340753638

e-mail: projpal.biuro@wp.pl

tel.: 607 636 268
tel./fax 54 234 27 13

 

 
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Hurtownia Obuwia

Nawigacja

Nasza społeczność